Korduma kippuvad küsimused


1) Kui palju maksavad piletid? Kas on soodushindadega pileteid ja kellel on võimalik neid osta?
HÕFFi üksikpiletihinnad on 4 €. Laupäevane perefilm “Sõbrad: Naki koletiste saarelt” maksab kõigile 2.50 €.
HÕFFi päevapass maksab 14 €. Seda soovitame osta inimestel, kes tulevad festivalile reedel või laupäeval ja kavatsevad ära vaadata päevas 4+ filmi.
Need kes kavatsevad HÕFFil vaadata ära 10 + filmi, soovitame osta passi, mis maksab 37 €. Tasub siiski tähele panna, et isegi kui 10 filmi tundub esialgu palju, saad passi ostmisega endale HÕFFi CD plaadi pealekauba, pidudele odavama piletiga ning Haapsalu Veekeskusesse 30% odavamalt.
Piletid ja passid on eelmüügis Piletilevis ja kohapeal enne seansside algust.

Osta ja trüki pilet ka internetist www.piletilevi.ee


2) Kas ma saan vahetada juba ostetud pileti ümber mingi muu seansi pileti vastu?
Seda on võimalik teha HÕFFi infopunktis, kuid soovitame siiski ostetud piletid realiseerida selleks mõeldud seansil.

3) Milline on seansside kodukord?
Palume tulla kinno aegsasti sest seansid algavad õigeaegselt ja hilinejad segavad saalisolijaid. Kinos on keelatud mobiiltelefonide ja erinevate salvestusseadmete kasutamine. Samuti ei lubata saali söögi ja joogiga.

4) Kas ja millised filmid on subtiitritega?
Enamasti on kõik filmid kas inglise keeles või inglisekeelsete subtiitritega. Perefilm “Sõbrad: Naki koletiste saarelt” on eestikeelse dublaažiga. Filmidel “Sina oled järgmine”*, “Kadumise järjekorras”, “Märgalad”*, “Babaduuk” ja “Vaikiv kurjus”* on eestikeelsed subtiitrid.
* - Subtiirid kuvatakse filmile reaalajas.

5) Kuidas toimib publikuhääletus? Kuidas ma hääletada saan?

Palume lahkelt hääletada oma lemmikfilmi poolt. Selleks antakse sulle enne igat seanssi sedel, kus on võimalik rebides anda hinne sklaalal 1-4. Pärast senassi anna sedel kindlasti tagasi vabatahtlikele ja festivali lõpuseansi eel kuulutame välja publiku lemmiku. Kõikide hääletanute vahel loosime välja ka auhinnad.

6) Kui sa kardad õudusfilme aga tahad siiski HÕFFile tulla, siis milliseid filme seal vaadata?
Kuigi HÕFFil on rõhk tõepoolest õudusfilmi žanril, siis tänavuaastases programmis on ka palju filme, mis on kas komöödiad, fantaasiafilmid või pinevad trillerid ja sobivad vaadata kõigile. Täpsustavad sisuseletused iga filmi kohta leiad meie kodulehelt http://2014.hoff.ee/est/filmid/programmid

7) Kas HÕFFil toimub peale filmide vaatamise ka mingeid muid üritus?
Tänavusel HÕFFil on lisaks filmidele väga palju eriüritusi. Saab mängida lauatennist, osaleda mälumänguturniiril, kuulata loenguid ja tantsida pidudel. Kõikide ürituste kohta leiad lisainfot aadressilt: http://2014.hoff.ee/est/uritused

8) Millised filmid ei ole soovitatavad alla 16 aastastele?
Alla 16 aastastele on mittesoovitatavad filmid on KOOLNUKANGESTUS, TEXASE MOOTORSAEMÕRVAD, UITAJA, SURMALAAGER 731, VAIKIV KURJUS, MUST MERI. 

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi