President Huntmees

President Wolfman / USA, 2012
Rež: Mike Davis

Linastub

L
20:00

“Hail the Teeth!”
Mäletate 2010. aastal HÕFFil linastunud filmi “Seksigalaktika”, mis oli kokku pandud ülilahedatest vintage-reklaamrullidest, vanadest ulmekatest ja õppefilmidest, moodustades nii täiesti uue narratiiviga jabura kosmoseodüsseia? Selle filmi tegijad, kes koonduvad Stag Films nime taha ja kes on silmnähtavalt armunud selliste B-filmide gigantide nagu Russ Meyer, Ed Wood ja Roger Corman loomingusse, on nüüd tagasi täiesti uue teosega “President Huntmees”, mis näitab veelkord, kuivõrd cooli filmi on võimalik teha praktiliselt mitte millegi eest. Selleks on vaja hunnikute viisi päevi näinud krabisevaid filmirulle, kõvasti pealehakkamist ja suurt armastust filmikunst vastu. Olgu, olgu, pisut raha ja osavust ka.

Filmi sisul, milles libahundilt hammustada saanud Ameerika Ühendriikide president alustab Washingtoni tänavatel veresauna, polegi siinkohal mõtet pikemalt peatuda.

Selleks, et end “recycled movie” žanriga rohkem kurssi viia, toksige Google’isse “Stag Films”. Miks mitte võtta ette Harry Egipti reklaamid ja teha valmis Eesti esimene “taaskasutatav film”.

 

Helmut Jänes

Treiler

Kestus 1h 20'
Keel inglise
Stsenarist Mike Davis
Produtsent Mike Davis, Miles Flanagan
Tootja Stag Films / Parallax Studioworks Inc
Maailma müük Stag Films
Auhinnad ja festivalid Sydney Undeground FF, Atlanta Horror FF
Programm Friikidele

L, 26.04.

20:00 - Small Hall

Kommentaarid

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi