Lolita ja lahingukaru

Nuigurumâ Z / Jaapan, 2013
Rež: Noboru Iguchi

Linastub

L
00:15

Kui läbi roosa udu muunduvad zombi-horde põrmustavaks superkangelaseks pitsist pulbitsev Jaapani rinnakas gooti-lolita ning roosa kaisukaru, pole peamurdmist kauaks, arusaamaks, kelle fantaasiaga on tegu. Ka HÕFFil tulise vastuvõtu osaliseks saanud mitmete Jaapani B-filmide kuningas Noboru Iguchi on taaskord oma parimas vormis, paisates ekraanile 100 minutit puhast kultusfilmi, millest ei puudu tissid, pitsid, cross-dressing, hulgaga rämenalja, doos Jaapani metal’it ning loomulikult … mõnuga peeretav zombi-tapjast kaisukaru.

Oma õele ning tolle varateismelisele tütrele Kyokole Tokyosse külla minnes ei oska kergelt lapsemeelne gooti-lolita Dameko Ayukawa ettegi kujutada, kuivõrd košmaarselt võiks üks süütuna tunduv perevisiit lõppeda. Ei möödu palju aega, kui naiivne Dameko on haaratud headuse ning kurjuse kosmilise võimuvõitluse keerisesse, mille ohvriks langeb ka Dameko enda õde. Tõestamaks oma süütust ning pereväärtusi, otsustab Dameko ühte heita kaisukaruks kehastunud Domuho planeedi superkangelase Busukega, teadmata, et neid on ootamas ees verine võitlus 109 verejanulise zombi ning neid kamandava pahalase Takeshiga.

Hoolimata täiesti jaburast süžeest on Noburu Iguchi “LOLITA JA LAHINGUKARU” suurepärane maiuspala kesköö- ning kultusfilmide fännidele, millele lisab vürtsi ka peaosalisest Jaapani noor karate-äss Rina Takeda.

Sten Saluveer

Treiler

Kestus 1h 41'
Keel jaapani
Subtiitrid inglise
Osatäitjad Shoko Nakagawa, Rina Takeda, Hiroshi Neko
Stsenarist Noboru Iguchi, Jun Tsugita
Tootja Ganzis / Nuigulumar Z Film Partners
Maailma müük King Records
Programm Friikidele

L, 26.04.

00:15 - Small Hall

Kommentaarid

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi