Programmid

Avafilm

Sina oled järgmine

You`re next / USA, 2011
Rež: Adam Wingard

20:00

N

Big Hall

Põhiprogramm

Koolnukangestus

Rigor Mortis / Hiina, 2013
Rež: Juno Mak

17:15

R

Big Hall

Koobas

La Cueva / Hispaania, 2014
Rež: Alfredo Montero

12:15

P

Big Hall

Tapper 3

Hatchet 3 / USA, 2013
Rež: BJ McDonnell

22:30

N

Big Hall

Vaikiv kurjus

Quiet ones / Suurbritannia, USA, 2014
Rež: John Pogue

21:30

L

Big Hall

Babaduuk

Babadook / Austraalia, 2014
Rež: Jennifer Kent

18:30

L

Big Hall

Teispool

Beyond / Kõrgõzstan, 2013
Rež: Emil Atageldijev, Erke Džumakmatova

14:00

L

Big Hall

Kadumise järjekorras

Kraftidioten / Rootsi, Norra, 2014
Rež: Hans Petter Moland

16:00

L

Big Hall

Mõtte vangis

Mindscape / Hispaania, Prantsusmaa, USA, 2013
Rež: Jorge Derado

19:30

R

Big Hall

Friikidele

President Huntmees

President Wolfman / USA, 2012
Rež: Mike Davis

20:00

L

Small Hall

Uitaja

The Rambler / USA, 2013
Rež: Calvin Reeder

20:00

R

Small Hall

Must meri

Mar Negro / Brasiilia, 2013
Rež: Rodrigo Aragao

22:00

L

Small Hall

Ka surnud rokivad

Dead banging / Jaapan, 2013
Rež: Eiji Uchida

00:15

R

Small Hall

Tuba

The Room / USA, 2003
Rež: Tommy Wiseau

21:30

R

Big Hall

Lolita ja lahingukaru

Nuigurumâ Z / Jaapan, 2013
Rež: Noboru Iguchi

00:15

L

Small Hall

Méliès d’Argent lühifilmide konkurss

MÉLIÈS D'ARGENT LÜHIFILMIDE VÕISTLUSPROGRAMM

MÉLIÈS D'ARGENT LÜHIFILMIDE VÕISTLUSPROGRAMM / [],

18:00

R

Small Hall

Võistlusvälised filmid

Out of competition / [],

Fookuses: Tobe Hooper

Salemi vampiirid

Salem`s lot / USA, 1979
Rež: Tobe Hooper

14:00

P

Big Hall

Texase mootorsaemõrvad

The Texas chain saw massacre / USA, 1974
Rež: Tobe Hooper

00:00

R

Big Hall

80's Coming Back

Põgenemine New Yorgist

Escape from New York / Suurbritannia, USA, 1981
Rež: John Carpenter

00:00

L

Big Hall

Ekstreem-horror

Surmalaager 731

Hei tai yang 731 / Hiina, Hongkong, 1988
Rež: Tun Fei Mou

22:00

R

Small Hall

Pere- ja noortefilmid

Märgalad

Wetlands / Saksamaa, 2013
Rež: David Winendt

14:00

R

Big Hall

Sõbrad: Naki koletiste saarelt

Friends: Mononokeshima no Naki / Jaapan, 2011
Rež: Takashi Yamazaki

12:00

L

Big Hall

Retro-horror

KÕIKIDEL SEANSSIDEL JAGATAKSE TASUTA RETRO-LIMONAADI!

Legend dinosaurusest

Kyôryû kaichô no densetsu / Jaapan, 1977
Rež: Junki Kurata

22:15

N

Basement Hall

Atlantise valitsejad

Warlords of Atlantis / Suurbritannia, 1987
Rež: Kevin Connor

22:15

R

Basement Hall

Koletiste saare saladus

Misterio en la isla de los monstruos / Hispaania, USA, 1981
Rež: Juan Piquer Simon

22:15

L

Basement Hall

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi